O nas

sylvie-gil-photography-junebug-weddings-1-31-2013-28 la-vie-junebug-weddings-06-15-2010-4559 art-deco-wedding-inspiration-Andria-Lo-Junebug-Weddings-1212014-54 zenadia-designs-junebug-weddings-04-10-2012-253 meg-smith-junebug-weddings-06-16-2010-17

 

„Wedding Time” jest to profesjonalna i prężnie rozwijająca się Agencja Ślubna . Oferujemy współpracę na każdym etapie organizacji uroczystości ślubno – weselnych i zaręczynowych. Planujemy, przygotowujemy i koordynujemy uroczystości w najdrobniejszych szczegółach.

Naszym głównym celem jest organizowanie niepowtarzalnych uroczystości, które na długo zostają w pamięci zarówno Państwa Młodych jak i gości weselnych. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy drobiazg podczas przygotowywania uroczystości  i staramy się dopasować do Państwa potrzeb.

Naszą mocną stroną jest organizowanie ślubów i wesel tematycznych i stylizowanych.

Zależy nam na tym, aby każdy nasz projekt był niepowtarzalny, efektywny, oryginalny ale też zabawny. Chcemy aby Państwo Młodzi oraz ich goście byli w pełni usatysfakcjonowani tym szczególnym dniem . Wasz czas, który oszczędzicie zatrudniając Nas jako Wedding Plannera jest bezcenny i lepiej spędzić  go z ukochaną osobą i zarezerwować  dla siebie wyłącznie dobrą zabawę.

Jesteśmy po to aby zadbać o Was w najważniejszym Dniu Waszego życia i zrealizować Wasze marzenia

Ponadto prowadzimy internetowy sklep z piękną i wyjątkową biżuterią i dodatkami ślubnymi. Naszą biżuterię cechuje dokładne wykonanie, precyzja i dbałość o szczegóły. Duży wybór sprawia, że łatwo znajdziecie Państwo dodatki idealnie pasujące do Waszych kreacji.  Aby nasza biżuteria mogła spełnić wszystkie Państwa oczekiwania , wybieramy ją starannie kierując się najnowszymi trendami i wzornictwem.